Nabídka krytí

Představujeme chovného psa pocházejícího z naší chovatelské stanice:

Azzante Ebellini

"Denny" - rok a třičtvrtě

Datum narození: 22.1.2016

Zdraví:
DKK
: A/A
DLK: 0/0
OCD: nepostižen
Genetické testy: GR-PRA1 + PRA-prcd N/N po rodičích, další testy budou doplněny.

Příbuznost: 10 generací 3,81%, 12 generací 8,24%

Rodiče: Chwork CZ Beau Rose Préma Shanti Navaro ''U''  x MCh. Buddy Godd Augury
Rodokmen K9: www.k9data.com

Chrup: plnochrupý, skus nůžkový
Kohoutková výška: 59 cm
Váha:
Barva srsti: světle zlatá

Výstavy: VN1 (3x), VN2, Nejkrásnější mladší dorost 3. místo, V4, V3 (3x), V2 (3x), V2 res.CAC (2x), V1 CAC, V1 CWC, NDP, BOB, čekatel českého a polského šampiona

Zkoušky: OVVR (232 bodů, plný počet), ZZO (53 bodů, prospěl výborně), KPZ (I. cena, 190 bodů), KZVP (III. cena, 117 bodů), BH (55 bodů, obstál), KZVP (II. cena, 154 bodů).

Charakteristika:

Denny (Azzante Ebellini) je syn naší Belinky. Je to mladý pes na samém začátku své "kariéry". Je to pes kompaktní a vyvážené stavby těla, střední kostry, s milým samčím výrazem a výborným pigmentem. Vzhledem k jeho nízké příbuznosti a výborným zdravotním výsledkům je velmi vhodný do dalšího chovu. Stejně výborné zdravotní výsledky jako on mají nejen jeho rodiče, ale i všichni sourozenci z vrhu: z šesti sourozenců má pět oficiálně vyšetřené klouby na DKK, DLK a tři z nich i na OCD, všichni s negativními výsledky. Dennýsek má správnou "retrívří" povahu, je to pohodář s věčným úsměvem a mávajícím ohonem. Je nekonfliktní, má výborný vztah k lidem i psům (zejména fenkám :-)) Rovněž dostal do vínku i správné vlohy patřící k jeho plemeni - je temperamentní, velký plavec a milovník vody, radostný aportér. Svoje pracovní vlohy dostatečně prokázal již v roce a půl věku, kdy píšu tento text, složením několika zkoušek z výkonu; na další zkoušky se připravuje. Zúčastnil se již i mnohých výstav, kde uspěl s velmi pěknými výsledky i hodnocením. Jsme na našeho psího synka pyšní a zaručujeme, že má co nabídnout všem nepříbuzným fenkám s průkazem původu.

Majitelka: Sylva Sležková, Ostrava

Více o Dennym se můžete dovědět zde na jeho stránkách.

V případě zájmu o krytí vaší fenky kontaktujte prosím majitelku, paní Sylvu Sležkovou, případně použijte kontakt na nás.